Понеділок, 17.06.2019
Старовижівський професійний ліцей
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 267
Форма входу
Центр оцінювання
МВС

Увага! Досвід!

 

Методичний орієнтир

Каталог методичних надбань педагогічних працівників

 

        Програмно-педагогічне забезпечення  розділів 14,16 предмета «Правила дорожнього руху»  з тем «Обгін», «Проїзд нерегульованих перехресть»

Застосовується з метою  сприйняття інформації з послідовним закріпленням  її, використовуючи конкретні конфліктні ситуації.

Викладач Письменний А.В.

 

     Програмований посібник з предмета «Будова й експлуатація вантажного автомобіля» 

Посібник містить тестові завдання з предмета «Будова й експлуатація вантажного автомобіля» і може бути використаний викладачами ПТНЗ для підготовки до занять чи контролю знань.                

Викладач Гейко М.І.

 

     Захалявна  книжечка юного кондитера або Коротко про тісто і про те, з чого його готують ( посібник з кондитерського виробництва)

В посібнику у стислій і лаконічній формі викладена товарознавча характеристика основної сировини і технологія приготування різних видів тіста для виробництва смачних кондитерських виробів.                                                                          

Викладач Лисик Н.В.

 

    Словник-довідник кухаря-кондитера.

Тут систематизовано понад 600 понять з кулінарного та кондитерського виробництва. Подано тлумачення термінів із суміжних дисциплін , таких як технологія приготування їжі з основами товарознавства, технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства, гігієна та санітарія виробництва, організація виробництва. Враховано використання сучасних технологій на підприємствах масового харчування.                        

Майстер в/н  Гаврилюк В.С.

 

     Скарбничка кулінарів Старовижівщини (старовинні та обрядові страви).

Матеріали навчально-наочного посібника знайомлять читачів з кулінарною історико- етнографічною спадщиною населення Старовижівського району. Запропоновані рецепти старовинної кухні Старовижівщини, зібрані членами експедиційної групи ліцею,в складі учнів та майстрів в/н. Подається короткий тлумачний словник страв української народної кухні.

Майстри в/н- Беценко В.М., Крощук Є.А.

 

      Вчимося жити самостійно (збірка найкращих бесід,виховних годин, святкових вечорів)

Призначення цієї збірки-стати добрим і корисним помічником для вихователів, вчителів, класних керівників професійних навчальних закладів.

                             

Вихователь Максимець М.М.

      Проектна діяльність на уроках хімії

    В методичній розробці розкривається суть та завдання методу проектів у навчальній діяльності. Вказується,що проектну діяльність необхідно побудувати на основі активності учнів, їх пошуковій діяльності, зацікавленості. Набуті знання учні вчаться застосовувати в практичній діяльності, у повсякденному житті.

    Обґрунтовано доцільність використання проектної діяльності на уроках узагальнення та систематизації знань після вивчення певної теми. Наводяться приклади узагальнюючих уроків з тем «Вуглеводи», «Жири», «Роль хімії в житті суспільства» з презентацією уроків.

Викладач хімії Маркевич Н.Г.

 

    Учнівська презентація «Феномен довголіття» (матеріали засідання гуртка «Господарочка»)                        

Викладач Лисик Н.В.

 

     Презентація виховного заходу  «У світі пірамід»

Викладач Бондарук Н.М. 

 

    Поважай президента!

Матеріали засідання гуртка « Поліглот» з використанням програмно-педагогічного забезпечення Microsoft Power Point/

Застосування ППЗ “Поважай президента”, сприяє кращому запам’ятовуванню і розумінню країнознавчої інформації, так як поєднує зорове і слухове сприйняття  Тема засідання актуальна і в нашій країні, яку також очолює президент.

Викладач Письменна Н.М.

 

      Кишеньковий порадник для підлітка  (Збірник порад)

Ця книжечка саме для тебе, про тебе і для таких як ти. Кишеньковий порадник для підлітків, які ввійшли у найцікавіший і чудовий вік. Саме в цьому віці можна багато зробити для себе і для свого майбутнього. Тут зібрано рекомендації і поради підліткам.

Практичний психолог Гулечко І.І.

 

      Крок до професійної майстерності (Збірка найкращих матеріалів конкурсів фахової майстерності серед учнів ліцею)

Пропонований збірник матеріалів знайомить з адресами досвіду роботи викладачів та майстрів виробничого навчання професійного ліцею, який ґрунтується на активному використанні сучасних новацій проведення конкурсів фахової майстерності серед учнів з професій: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, кухар, кондитер, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Методист Погоріла Т.Ю.

 

     Інструкційно-технологічні картки з предмета «Будова й експлуатація вантажного автомобіля» (Комплект інструкційно-технологічних карток)

Дані інструкційно-технологічні картки можуть використовуватись при проведенні лабораторно- практичних занять з предмета « Будова й експлуатація автомобіля» в системі ПТНЗ.

Викладач Гейко М.І.

 

    Деякі прийоми педагогічної техніки (Методичні рекомендації)

Методичні рекомендації містять теоретичні засади та опис деяких педагогічних прийомів. Один із розділів присвячений найголовнішому-практичному застосуванню окремих прийомів в ігровій формі з використанням програми МС Power Point і без неї.

Викладач Барчук В.С.

 

   Щоденник виробничої практики кухаря ІІІ розряду.

Матеріали щоденника укладені згідно ДС ПТО 5122-НО .55.3-5-2007 і містять освітньо-кваліфікаційну характеристику випускника, критерії кваліфікаційної атестації, орієнтовний перелік питань первинного інструктажу з охорони праці, тематичний план та програму виробничої практики, зміст робіт та картки контролю відпрацювання тем програми. До 44 тем програми виробничої практики розроблені завдання у формі тестів, відповідей на поставлені запитання,  заповнення пропусків у реченнях,  доповнення технологічних схем тощо.

Майстер в/н Беценко В.М.

 

    Перша світова війна в картах і датах (Збірник хронологічних і картографічних матеріалів з всесвітньої історії).

Збірник хронологічних та картографічних матеріалів містить набір карт ,пов’язаних між собою гіперпосиланнями та підкріплених історичними датами. Створений за допомогою програми CorelDRAW.

 Мета роботи – полегшити сприйняття учнями історичних подій і фактів. Підвищити результативність засвоєння програмового матеріалу  за допомогою ІКТ.

Викладач Завадська Н.В.

 

     «Книга творить людину» (Сценарії масових заходів)

Подані розробки бібліотечних масових заходів пропагують книгу і читання, допомагають виховати чуйну, національно свідому, інтелігентну людину, яка вміє самостійно мислити і прагне самовдосконалення.

Бібліотекар Микитюк Л.В.

 

    Цикл уроків з мультимедійним супроводом на тему: «Комунікаційні технології»( Методична розробка).

Вміння використовувати комп’ютерні технології є невід’ємною частиною сучасного життя. Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес сприяє формуванню особистості, яка здатна виконувати нові завдання, швидко знаходити, опановувати й ефективно використовувати необхідну для цього інформацію.

 Дана розробка циклу уроків англійської мови поєднує традиційні методи навчання і сучасні ІКТ, які дозволяють зробити процес навчання більш привабливим, цікавим.

 Інтеграція навчальних матеріалів з інформатикою сприяє більш глибокому опануванню комп’ютерною грамотою, а використання завдань, пов’язаних з майбутньою професією, підвищує мотивацію до навчання.

Викладач Письменна Н.М.

 

Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Стара Вижівка
Соціальні мережі
Погода
Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz