Середа, 19.02.2020
Старовижівський професійний ліцей
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 272
Форма входу
Центр оцінювання
МВС

Професії з яких проводиться підготовка.


 

На базі базової загальної середньої освіти (9 класів) з отриманням повної загальної середньої освіти:

1. Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів (категорія "С”) (2 розряд, 3 розряд) - термін навчання 2,8 роки.

2. Електрогазозварник, водій автотранспортних засобів (категорії "С”) (2 розряд, 3 розряд, 4 розряд) - термін навчання 2,7 роки.

3. Кухар, кондитер (3 розряд, 4 розряд та 3 розряд, 4 розряд відповідно) - термін навчання 3,5 роки.

 

                                    Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів категорії "С"   Електрогоазозварювальник, водій автотранспортних засобів категрії "С"

                                    Тракторист-машиніст с/г виробництва категорії "А", водій автотранспортних засобів категорії "В", "С"   Слюсар з ремонту автомобілів

На базі повної загальної середньої освіти (11 класів):

4. Слюсар з ремонту та обслуговування автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорій ”С”) (2 розряд, 3 розряд, 4 розряд) - 1,5 роки.

5. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії "А", водій автотранспортних засобів (категорій "В”,”С”) - 1 рік.

6. Маляр, штукатур (2 розряд та 2 розряд, 3 розряд відповідно) - 1 рік.

 

                                    Тракторист-машиніст с/г виробництва категорії "А", водій автотранспортних засобів категорії "В", "С"   Штукатур, маляр   

На базі повної загальної середньої освіти за кошти фізичних та юридичних осіб:

1. Водій автотранспортних засобів категорії "В" - 3.5 місяців.

2. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії "А" - 7 місяців.


 Учні ліцею забезпечуються:
- стипендією в розмірі 200 грн.;
- гуртожитком (безкоштовно);
- харчуванням (трьох-разовим або одноразовим);
учням, які забезпечуються одноразовим або трьох-разовим харчуванням, розмір стипендії встановлюється відповідно на 20% або 50% нижче.

Ліцей надає освітні платні послуги згідно укладених угод з фізичними та юридичними особами
- водій автотранспортних засобів (категорії ”В”);
- водій мототранспортних засобів (категорії ”А”);
- практичне водіння транспортними засобами (категорій "В" та "А").

   Ліцей веде підготовку згідно укладених угод з центром зайнятості за професіями:
- електрогазозварник (термін навчання 5,5 міс.);
- кухар (термін навчання 4,5 міс.);
- підприємець-початківець (термін навчання 14 днів)

Документи які подають вступники на навчання за державним замовленням:

Вступники подають особисто заяву про вступ до ліцею із зазначенням обраної професії (спеціальності), форми навчання, місця проживання та необхідності працевлаштування після закінчення навчання, до якої додають:
 • документ про освіту (оригінал) за умови вступу на денну форму навчання за державним замовленням, в інших випадках – оригінал або завірену копію;
 • медичну довідку за формою 086-У з висновками медичної комісії про допуск до навчання за обраною професією;
 • медичну довідку за формою 083/о (для професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва (категорія «А»), водій автотранспортних засобів (категорії «В», «С»)», для професії "Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорії "С")").
 • 8 фотокарток розміром 3 х 4 см;
 • копії документів, що дають право на пільги до вступу в ліцей (за наявності);
 • ксерокопію паспорта (перша, друга сторінки і прописка) або свідоцтва про народження (для осіб, які за віком не мають паспорта);

Для обробки персональних данів, особа надає приймальній комісії письмову згоду відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

Усі ксерокопії завіряються в установленому порядку.

Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.
 

Прийом документів проводиться:
з 16 червня до 15 серпня щоденно
крім суботи та неділі
з 8-30 до 17-30.
Строки проведення співбесід:
Кухар, кондитер - 18 серпня на 11:00 год;
Електрогазозварник,
, водій автотранспортних засобів (категорії "С") - 19 серпня на 11:00 год;
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування,
, водій автотранспортних засобів (категорії"С") - 20 серпня на 11:00 год;
Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорій "В", "С") - 21 серпня на 11:00 год;
Тракторист-машиніст сільськогогосподарського виробництва (категорії "А"), водій автотранспортних засобів (категорії "С") - 22 серпня на 11:00 год;
Маляр, штукатур - 22 сернпя на 14:00 год

УМОВИ ПРИЙОМУ
до Старовижівського професійного ліцею у 2014 році
 
В ліцей приймаються юнаки і дівчата, допущені до навчання за професією у відповідності з висновками медичної комісії у медичній довідці за формою 086 –У.
 
Прийом до Ліцею проводиться шляхом конкурсного відбору за рейтинговим списком згідно середнього бала свідоцтва про базову загальну середню освіту або середнього бала атестата про повну загальну середню освіту та без наявності сертифіката про ЗНО.

З вступниками на основі базової загальної середньої освіти та на базі повної загальної середньої освіти проводиться співбесіда з метою виявлення здібностей і нахилів до обраної професії.
 
Приймальною комісією до зарахування в ліцей на основі базової загальної середньої освіти рекомендуються вступники, які мають вищий середній бал свідоцтва про базову загальну середню освіту.

Особи, які без поважних причин не з’явилися на усні співбесіди за розкладом у зазначений час на навчання за обраними професіями не зараховуються.

Після проходження співбесіди зарахування до ліцею супроводжується укладанням договору між навчальним закладом, замовником робітничих кадрів (підприємством, організацією тощо) і вступником (для неповнолітніх – його батьками) про навчання і подальше працевлаштування.
 
У разі однакового конкурсного балу зараховується той, у кого вищий бал з предмета "фізика" (для порфесій електромонтер, електрогазозварник, слюсар, тракторист-машиніст та водій), "хімія" (для професій "кухар, кондитер" та "маляр, штукатур").
 
Зараховуються до ліцею поза конкурсом:
 • Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 226 "Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування" (зі змінами);
 • Діти-інваліди та інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією відповідно до статті 22 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні";
 • Особи, яким відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" надано таке право, у тому числі громадяни, віднесені до категорії 3;
 • Діти військовослужбовці Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов'язків, на місця, забезпечені державним замовленням. Вступники у цьому випадку подають відповідний документ про те, що батько (мати) визнані такими, що загинули під час виконання службових обов'язків, відповідно до Указу Президента України від 21 лютого 2002 року № 157 "про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патіротичного виховання молоді".
Першочергово зараховуються за інших рівних умов:
 • випускники загальноосвітнього навчального закладу ІІІ ступеня, нагородженні золотою (срібною) медаллю;
 • випускники загальноосвітнього навчального закладу ІІ ступеня, які мають Свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою;
 • учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вищезазначені дисципліни є профільним;
 • особи, які вступають до Ліцею за цільовим направленням на навчання.

Навчальний заклад має навчально-побутовий корпус (в якому розміщені навчальні кабінети, їдальня, спортивна та актова зали), гуртожиток, навчально-виробничі майстерні, стадіон.

В ліцеї працюють гуртки технічної творчості, художньої самодіяльності, спортивні секції.

Учні забезпечуються стипендією, безкоштовно гуртожитком і триразовим харчуванням.

Період навчання в ліцеї зараховується в загальний трудовий стаж.

Після закінчення навчання у ліцеї випускники можуть продовжити навчання за державною формою з обраних спеціальностей згідно укладених договорів між навчальними закладами

в Індустріально-педагогічному технікумі Конотопського інституту Сумського ДУ,

Коломийському індустріально-педагогічному технікумі,

Володимир-Волинському агротехнічному коледжі,

Горохівському державному сільськогосподарському технікумі,

Харківському індустріально-педагогічному технікумі


 
Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів
Стара Вижівка
Соціальні мережі
Погода
Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz